I was awarded eTwinning National Quality Label.

This year, my 2 eTwinning projects have awarded eTwinning National Quality Label. And also , I have been waiting for eTwinning Europen Wuality Labels. Thanks for my partners in these 2 projects. I’m so proud of myself.

Bu yıl yürüttüğüm 2 eTwinning Projem Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirildi. Yabancı ortaklarımız da kalite etiketi aldığı için şuan Avrupa Kalite Etiketi almaya çok yakınız. Tüm ortaklarıma teşekkür ederim.

Etwinning projesi nedir? : Etwinnin projesi öğretmenler, okul idarecileri ve kütüphanecilerin üye olarak avrupadaki okullar arasında iş birliği yapmalarını sağlayan bir platformdur.

Etwinning Kalite Etiketi nasıl alınır?: Etwinning kalite etiketi almak için öncelikle bir etwinning projesine katılarak projeyi tamamlamanız gerekmektedir. Proje sonunda proje sayfanızdan kalite etiketi için başvur butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formda sizden istenen bilgileri doldurarak başvurunuzu yapmış olursunuz. Kalite etiketine genellikle aralık ve haziran aylarında başvuru yapılır. Sonuçlar ise Eylül ayında Ulusal Ajans tarafından ilan edilir. Kalite etiketi almak için nelere dikkat etmeniz gerektiği ile iligli kısa bir süre içerisinde yeni bir yazı paylaşmayı üdşünüyorum.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478